Metamask instrukcija

Metamask sąsaja yra naudojama kaip kriptovaliutos piniginė ir įrankis pasiekti blokų grandinės sistemą palaikančias programas. Norint įsigyti NFT ši piniginė yra būtina. Ttad kaip ją įdiegti ir įjungti?

  1. Google Chrome naršyklėje paieškoje įveskite https://metamask.io/ .Atsidarys žemiau nuotraukoje matomas langas. Spauskite Download now (lietuviškai – Atsisiųsti). Jei naudojatės mobiliuoju telefonu, Metamask įveskite Google Play arba Appstore programėlėje ir parsisiųskite šią aplikaciją. 

Šiame gide papasakosime, kaip Metamask paleisti Google Chrome naršyklėje. Pirmiausia, kaip parodyta žemiau paveikslėlyje įdiekite papildinį į naršyklę.

Įrašius Metamask, atsiras mygtukas, leidžiantis pridėti piniginę prie Chrome naršyklės aktyvių papildinių, kaip parodyta žemiau. 

  1. Paspauskite ant puzlės ikonos esančios viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite MetaMask, kaip parodyta pavyzdyje. (Patogumo dėlei, pažymėję smeigtuką prie MetaMask ikonos, padarysite ją visuomet matomą, šalia puzlės. 

Paspaudus ant MetaMask ikonos iššoks, šio papildinio lentelė, kurioje bus užrašas Get Started arba Pradėkite. Paspauskite jį. 

  1. Paspaudus Get Started, turėsite susikurti kriptovaliutos piniginę. Tad spauskite sukurti piniginę ir pradėkite.
  2. Sutikite su puslapio sąlygomis ir nuostatais, paspauskite Agree arba Sutikti ir tęskite. 
  3. Susikurkite slaptažodį, kurį lengvai prisiminsite, tačiau stenkitės įdėti įvairių ženklų, skaičių ir didžiųjų raidžių, kad šis slaptažodis būtų sunkiau nulaužiamas.
  4. Toliau registruojantis gausite slaptažodžio atstatymo 12 žodžių frazę. Jos negalite rodyti niekam. Neveskite jos į telefoną ar į dienoraštį. Tiesiog sukūrę savo kompiuterio darbalaukyje naują Notepad dokumentą įveskite šį atstatymo kodą ir laikykite šį dokumentą saugiame, kitiems žmonėms nematomame aplanke. Jei pamiršite savo slaptažodį, jį atstatyti galėsite tik su šiais 12 žodžių. Jei pamesite šį kodą, o slaptažodžio neprisiminsite, Metamask piniginę jums nebus pasiekiama jokiais būdais.
  5. Gavę šį kodą ir paspaudę toliau, turėsite jį patvirtinti iš eilės suvedę visus žodžius, kurie bus duoti pasirinkti lango apačioje kaip parodyta pavyzdyje. 
  6. Viskas, piniginė sukurta, grįžkite į RealBean parduotuvės langą ir tęskite NFT pirkimą.