Apie mus

Kavos pupelės, malta kava, kava namams ir automatiniam kavos aparatui – taip mus pristato bet kuris žmogus, išgirdęs RealBean kompanijos pavadinimą. Tiesa, tai sakydamas, jis nė nepastebi kaip burnoje ima kauptis seilės, veide atsiranda šypsena, o mintyse iškyla žaismingų etikečių vaizdiniai. Šis žmogus to nežino, bet visa tai, kas atsitiko, yra mūsų indėlis. Mes, RealBean – esame emocijos pardavėjai. 

Turėdami dešimtmetį patirties darbo su kava žinome, kurios kavos pupelės gali priversti šypsotis, o kurios – susiraukti nuo rūgštumo. Patys stovėdami prie kavos skrudintuvo, galime padaryti, kad stipriausia kava suskambėtų švelniausiomis natomis, o silpniausias gėrimas priverstų širdį daužytis nelyg gongą tibetiečio rankose. Puikiai valdydami situaciją ir sekdami savo pupelių kilmę, bei dabartinę būklę, galime užtikrinti ne tik atskleistą pilną kavos pupelių potencialą, bet ir šviežiausią produkciją mieste. Nemeluojame! Būna atvejų, kai įsigytas pakelis yra dar šiltas, nes pupelės ne taip ir seniai paliko pečių. 

Pagrindinė mūsų vertybė yra originalumas, todėl kelionė mūsų kavos pažinimo taku prasideda nuo pirmo pakuotės paėmimo į ranką. Prisilietę prie etiketės pajusite, kad ji turi tekstūrą, perskaitę tekstą suprasite, kad jis kelia emocijas, atidarę pakuotę būsite nublokšti aromato, o paruošę kavą atskleisite paslaptį, kuri liks tik tarp jūsų ir kavos pupelių. Be kavos čia rasite ir rankų darbo puodelius, papildus, kavos ruošimo įrenginius, įkvėpimą ir geras emocijas!

Kontaktai

UAB „Joratas“
Įm. kodas: 304803871
PVM kodas: LT100013110411
Adresas: Girios g. 14, LT-47338 Kaunas
Mob.: +37067118746
El. paštas: info@realbean.eu